25 godina godišnjaka župe i srebrnog jubileja župnika

Utorak, 22. 4. 2014.

Na naslovnici Glasa dominira oltarna slika sv. Jurja u Lešću i župnik Kuten uz misao Plinija „svako vrijeme u toliko je kraće koliko je sretnije". Na drugoj stranici dominiraju fotografije don Željka u vrijeme svećeničkog ređenja 1989. Godine.
Član uredničkog vijeća Glasa Marinko Vladić donosi uvodnik Glasa, nakon čega slijedi uskrsna poslanica gospićko senjskog biskupa Mile Bogovića. Zatim slijedi intervju sa župnikom Kutenom kao i kronologija njegova svećeništva u 25 godina u dvjema župama iz pera Borisa Hutineca. Slijedi prikaz župnih događanja u riječi i slici tijekom kraja prošle i početkom ove godine. Uredništvo Glasa u rubrici Raskorak povijesti donosi prikaz pogibije Mike Cvetovca s porukom da istina ima lice i naličje. Glas se završava detaljnim prikazom sveca Juraja te statistikom župa Lešća i Trošmarije.