Arhiva starijih sadržaja

Nova knjiga Jurja Batelje o bl. Alojziju Stepincu

plakat blaženi alojzije stepinacLIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA I GRAD GOSPIĆ, GOSPIĆKO-SENJSKA BISKUPIJA I ŽUPA GOSPIĆ

Pozivaju vas na predstavljanje knjige: Jurja Batelje - RIVELLIJEVA ZAVJERA LAŽI: BLAŽENI ALOJZIJE STEPINAC I SRPSKA PRAVOSLAVNA CRKVA

Skup će pozdraviti župan Milan Kolić i gradonačelnik Petar Krmpotić

O knjizi će govoriti:
Mons. dr. Mile Bogović, biskup
Ivica Mataija, prof., ravnatelj Državnog arhiva Gospić
Mons. dr. Juraj Batelja, autor

Kroz program vodi don Anđelko Kaćunko

U programu sudjeluje Katedralni zbor „Sv. Cecilija"

Predstavljanje će se održati u utorak 15. prosinca 2015. u Pučkom otvorenom učilištu, Gospić, s početkom u 18,45 sati

S radošću Vas očekujemo!

Tags: Gospić, Juraj Batelja, bl. Alojzije Stepinac