Arhiva starijih sadržaja

Najava: Biskupijski susret ministranata u Ogulinu

U četvrtak 16. lipnja u Ogulinu se u župi bl. A. Stepinca održava biskupijski susret ministranata Gospićko-senjske biskupije. Okupljanje je u župnoj crkvi bl. A . Stepinca u 10 sati uz pozdravnu riječ biskupijskog povjerenika za ministrante don Anđelka Kaćunka. i domaćina fra Petra Grubišića. Slijedi pokorničko bogoslužje te sv. misa u 11.15 h koju predvodi gospićko-senjski biskup Zdenko Križić. Nakon okrjepe slijedi rekreativni dio koji animiraju biskupijski povjerenik za mlade vlč. Josip Šimatović a za sportski dio vlč.Mile Šajfar.

IspisE-mail