Arhiva starijih sadržaja

Program proslave dana župe Ogulin - Križeva 2016.

Proslava Križeve - Ogulin 2016.

Prvi petak, 2. rujna
Završetak velike devetnice prvih petaka – ispovijed od 17 sati

Nedjelja – 4. rujna sv. Majka Terezija
Na svim misama propovijeda vlč. Herbert Berisha

Srijeda – 7. rujna
Večernju misu i Euharistijsko klanjanje animiraju mladi župe
Zaziv Duha Svetoga za učenike Osnovnih škola u 8.00 i 11.30

Četvrtak – 8. rujna – MALA GOSPA
Hodočašće župe u biskupijsko svetište Krasno
BLAGOSLOV MALE DJECE NA MISI U 18.30 SATI

Subota – 10. rujna
Ispovijedi za djecu i mlade 10.00 - 11.00

Nedjelja – 11. rujna
DAN STARIJIH, NEMOĆNIH I BOLESNIH MISA S PODJELOM BOLESNIČKOG POMAZANJA U 18.30
Misu predvodi vlč. Michele Cittadino, bolnički kapelan na Sušaku

Ponedjeljak - 12. rujna
MISA I MOLITVA ZA OBITELJI u 18.30 POZIVAJU SE OBITELJI VJEROUČENIKA
2. RAZ.; 3.RAZ; 7.RAZ i 8. RAZ.
Zaziv Duha Svetoga za učenike Srednji škola i Učeničkog doma u 8.00

Utorak - 13. rujna
Sveta misa u 8.00 sati
CJELODNEVNO KLANJANJE DO 17.00 SATI