Slavlja Presvetog Trojstva kao patrona župa: Slunj, Otočac i Modruš

U nedjelju 27. svibnja župa Slunj slavi blagdan svog nebeskog zaštitnika. Misu na Presveto Trojstvo u 11 sati predslavi župnik Cetingrada vlč. Stanko Smiljanić.

Župa Otočac slavi blagdan svog nebeskog zaštitnika. Misu na Presveto Trojstvo u 11 sati predvodi biskup u miru Mile Bogović.

Drevno biskupijsko središte i župa Modruš slavi blagdan svog nebeskog zaštitnika na Presveto Trojstvo u 11 sati. Predvodi o.dr.sc. Vinko Mamić, karmelićan, ravnatelj prve katoličke škole u Zagrebu.

Najava: Biskupijski susret djelatnika u medijima

Plitvice, 15. svi. 18.

U subotu 26. svibnja na Plitvicama se u pastoralnom centru Marije Majke Crkve održava tradicionalni biskupijski susret djelatnika u medijima s prostora biskupije. Središnji predavač je novinar Glasa Koncila Tomislav Vuković koji će govoriti o temi :“ "Uzroci stalnih kontroverzi oko jasenovačkog logora". Gosta će najaviti biskupijski povjerenik za medije mons. Mile Pecić. Susret počinje u 10 sati.

Pretraživanje stranice