Ordinarijat Gospićko-senjske biskupije

Ljetni susret bogoslova i sjemeništaraca u Slunjskom dekanatu

baljevac sjemenistarci i bogoslovi gs biskupije(Rakovica, 22.7.2018.) - Ove godine sjemeništarci i bogoslovi Gospićko-senjske biskupije svoj ljetni susret održavaju u Slunjskom dekanatu. Od 20. do 25. srpnja 8 bogoslova i 4 sjemeništarca pod vodstvom biskupova tajnika Mišela Grgurića borave u Rakovici. Uz zajedničko druženje oni će upoznati župe Slunjskog dekanata, župnike, vjernike i dobiti neophodno iskustvo u svom sazrijevanju za buduće Božje pastire.

Od bogoslova nazočni su studenti 1. Godine Karlo Špoljarić iz Perušića i Krunoslav Brajdić iz Ogulina, na 2. godini, Marko Matešić iz Slunja, na 4. Franjo Marić iz Gračaca, na 5. Igor Lulić iz Zagreba te na 6. godini Josip Tomljanović iz Senja, Mario Kralj iz Oroslavja i Domagoj Tujmer iz Zagreba.

Od sjemeništaraca ljetnom susretu su nazočni Marin Gogić iz Donjeg Lapca 1. razred, Marko Butković iz Gospića u 2. razred, te u 4. razredu Marcel Subašić iz Plaškog i Mihael Tomić iz Gračaca.

Tags: sjemeništarci, bogoslovi

Pretraživanje stranice