Najave

Najava: Valentinovo u Josipdolu

Josipdol, 2. veljače 2019.

Blagdan sv. Valentina, suzaštitnika župe Josipdol svečano se slavi u četvrtak 14. Veljače a misno slavlje će u 11 sati predslaviti čuvar nacionalnog svetišta Crkve hrvatskih mučenika na Udbini Josip Šimatović u suslavlju domaćeg župnika Josipdola Petra Šporčića i svećenika Ogulinskog dekanata.

Biskupijski susret crkvenih pjevača

U subotu 16. veljače u Otočcu se održava biskupijski susret crkvenih zborova Gospićko-senjske biskupije. Susret će u 10.30 sati otvoriti domaći župnik mons. mr. Tomislav Šporčić i generalni vikar biskupije mons. mr. Marinko Miličević. Slijedi zatim središnje predavanje na susretu „Liturgijska glazba“ o čemu će govoriti profesorica crkvene glazbe na Teologiji u Rijeci AndrejkaSrdoč. U 112 sati slijedi misa koju će predslaviti mons. Miličević u suslavlju domaćeg župnika mons. Šporčića i ostalih svećenika.

Zvonko Ranogajec

Pretraživanje stranice