Najave

Biskup Križić na Fabijanovo u Otočcu

Utorak, 7. 1. 2020.

U ponedjeljak 20. siječnja gospićko-senjski biskup Zdenko Križić predslavi središnju koncelebriranu misu na blagdan sv. Fabijana i Sebastijana, suzaštitnika župe i zaštitnika Gacke doline, te dana grada Otočca. Misu kojoj prethodi

Slunj: Bogojavljenje

Subota, 4. 1. 2020.

Gospićko-senjski biskup u miru mons. dr. Mile Bogović tradicionalno predslavi blagdan Bogojavljenja u Slunju u župnoj crkvi Presvetog Trojstva. Misa počinje u 11 sati a

Svetkovina Bogojavljenja u gospićkoj Katedrali

Nedelja, 29. 12. 2019.

Na svetkovinu Bogojavljenja 6. siječnja 2020. gospićko-senjski biskup mons. Zdenko Križić predvodi u gospićkoj katedrali Navještenja BDM misu u 10 sati.

Biskup Bogović na Stjepanje u Slunju

Utorak, 17. 12. 2019.

Gospićko-senjski biskup u miru mons. Mile Bogović tradicionalno će predslaviti   blagdan sv. Stjepana prvomučenika u Slunju svečanim misnim slavljem u 11 sati

Božić u gospićkoj Katedrali

Utorak, 10. 12. 2019.

Gospićko-senjski biskup u miru mons. dr. Mile Bogović predvodit će božićno misno slavlje u gospićkoj katedrali Navještenja BDM u srijedu, 25. prosinca, s početkom u 10 sati.

Božić u Senju

Utorak, 10. 12. 2019.

Gospićko-senjski biskup mons. Zdenko Križić predvodit će božićno misno slavlje u senjskoj katedrali Uznesenja BDM u srijedu, 25. prosinca, s početkom u 10 sati.

Misu polnoćku iz gospićke Katedrale prenosit će HRT

Utorak, 10. 12. 2019.

Gospićko-senjski biskup mons. Zdenko Križić predvodit će na Badnjak 24. prosinca u ponoć misu polnoćku u gospićkoj katedrali Navještenja BDM. Svetu misu polnoćku izravno će prenositi Hrvatska radiotelevizija.