Prihvat mladih hodočasnika prilikom SHKM a

Objavljeno: 19. 05. 2023

Prihvati mladih u smještaj za vrijeme SHKM

Kako vam  je poznato  naša Gospićko-senjska biskupija biti će domaćin Susreta hrvatske katoličke mladeži koji će se održati u Gospiću, 4. svibnja 2024. godine. Budući  da se očekuje veliki broj mladih, kao i na svakom susretu do sada,  potrebno je za njih organizirati smještaj. Zato pozivamo obitelji koje su spremne u svoj dom prihvatiti mlade hodočasnike, da se odazovu ovom pozivu. Obitelji koje su spremne prihvatiti mlade osobe, s obzirom na njihove mogućnosti i prostor, mogu se javiti svećenicima u svojim župama s brojem osoba koje prihvaćaju u svoje obiteljsko okruženje. Rok prijave za obitelji je do 1. lipnja 2023., kada je potrebno dostaviti prijavnice s ispunjenim podacima, a koje možete pronaći u svojim župama.

Biskupski ordinarijat Gospić

Najave - Sve