Biskup Bogović u HKM Lozana

Ponedjeljak, 17. 9. 2007.

Ostali misionari su se nakon nedjeljnih misa u svojim misijama pridružili proslavi u obližnjoj dvorani nakon mise. Program je osmislio voditelj HKM Lozana fra Ivan Matijašević. U kulturno zabavnom programu su nastupili u dvorani Poliez-Pittet nastupili HDš sa učiteljicama, KUD Duvanjske rose iz HKM Bern, folklorna skupina iz misije Sion, Zdravko škender i grupa Artiband, a upriličena je i tombola. Prihod sa ove zabave namijenjen je za izgradnju Crkve hrvatskih mučenika na Udbini.

Proslavi je prethodila duhovna obnova koju je 13. rujna u crkvi sv. Nikole u Ženevi i 14. rujna u crkvi sv. Petra u Friborurgu u predvodio fra Miljenko šteko zamjenik provincijala Hercegovačke franjevačke provincije.