Božićni ZOV

Nedelja, 24. 12. 2006.

U rubrici Navješćivati i odgajati donosi se proglas biskupa Riječke metropolije povodom Godine duhovnih zvanja, dok fra Vice Blekić piše o redovnicima i redovnicama u Crkvi a posebno je dojmljiv tekst o povijesti jednog zvanja anonimnog autora. Biskup Bogović piše o dva ispraćaja Srećka Badurine a novi župnik Zagorja Ogulinskog dr. Željko Blagus o Razvoju molitvenog puta unutar kršćanske duhovnosti. U rubrici Vijesti iz biskupije Zvonko Ranogajec daje kroniku najvažnijih događaja baš kao i u kronici događaja u župi sv. Križa iz Ogulina od Duhova da kraja studenog. Slijede vijesti iz svih župa Ogulinskog dekanata.
Prof. Ivan Tironi u rubrici Iz naših krajeva piše o Krsti Frankopanu i Marmontovu mostu u Oštarijama. Slijedi i Obiteljska stranica te rubrika Mozaik s više prigodnih tekstova brojnih novih suradnika ZOV-a. Zov zaključuje rubrika Madi za mlade.