Katehetski dan u Otočcu

Nedelja, 25. 9. 2011.

Katehetska nedjelja završila je susretom roditelja ovogodišnjih prvopričesnika i krizmanika, pri čemu su roditelji upoznati sa planom i programom katehetskih susreta, životom i radom župne zajednice. Djeci kandidatima za Prvu pričest i Krizmu podjeljene su vjeronaučne knjižice u koje se upisuje prisutnost svakog djeteta na sv.Misi.

Na kraju mise župnik je još jednom podsjetio da od iduće nedjelje u 18,30 sati započinju mise za mlade, srednjoškolce i studente. Iste će voditi don Anđelko Kaćunko. Iduće nedjelje na Misi za mlade pjevati će zbor mladih iz Župe Gospić, također župnik poziva sve mlade koji imaju sluha i volje da se uključe u zbor mladih kako bi njihovo druženje prošlo sto svečanije i lijepše. Svi mladi koji su zainteresirani za pjevanje mogu se javiti don Anđelku.

Euharistijsko slavlje animirao je mješoviti crkveni zbor a za orguljama bila je prof.Branka Bernardi.