MOJA ŽUPA –novi župni listić Kompolja i Brloga

Nedelja, 18. 12. 2011.

U poruci svojim vjernicima don Anđelko naglašava kako je svrha objavljivanja toga listića ne samo informiranje o važnim događajima u župama tijekom Božićnih blagdana, nego, kako pokazuje i sam naziv listića Moja župa, sadrži također namjeru da on bude sredstvo koje će pomoći kako bi u vjernicima porasla svijest o odgovornosti za njihovu župu. Osim toga, župnik ističe svoju želju da listić "Moja župa" vjernicima pomogne u duhovnoj pripravi za Božić i blagdan Sv. Stjepana Prvomučenika, zaštitnika župe Kompolje, ter da bude prethodnica njegova susreta sa župljanima koji iz bilo kojih razloga rijetko dolaze u crkvu.

Don Anđelko na kraju svojim župljanima izriče božićnu čestitku, sa željom da svi napreduju u svemu što je dobro ter uživaju mir i radost i sve darove koje nam je Isus donio svojim Rođenjem, a nova godina neka svima bude puna Božjega blagoslova!

Cjelovit sadržaj listića Moja župa dostupan je na župnom portalu www.zupa-kompolje.hr .