Nova razrješenja i imenovanja u Gospićko-senjskoj biskupiji

Srijeda, 16. 8. 2023.

Nova razrješenja i imenovanja u Gospićko-senjskoj biskupiji

Odlukom gospićko-senjskog biskupa mons. Zdenka Križića došlo je do novih imenovanja i razrješenja u Gospićko-senjskoj biskupiji.

- s. Robertina Medven razriješena je službe tajnice Katehetskog ureda Gospićko-senjske biskupije (271/2023).

- gđa. Valentina Borovac, mag. theol., imenovana je tajnicom Katehetskog ureda Gospićko-senjske biskupije (282/2023).

- vlč. Dino Rupčić razriješen je službe excurrendo upravitelja župe Sv. Jelene Križarice u Rakovici te nastavlja upravljati župama Drežnik Grad i Vaganac (283/2023).

- vlč. Ivica Tolla razriješen je službe excurrendo upravitelja župe Sv. Jurja, mč. u Lađevcu te nastavlja upravljati župama Cetingrad i Cvitović (284/2023).

- vlč. Pavo Martić, svećenik Đakovačko-osječke nadbiskupije, imenovan je župnikom župe Sv. Jelene Križarice u Rakovici te excurrendo upraviteljem župe Sv. Jurja, mč. u Lađevcu (285/2023).

Biskupski ordinarijat Gospić