OGULIN: Uskrsno primanje u og-župnika mons. T. Rogića

Utorak, 6. 4. 2010.

Župnik Tomislav Rogić je izrazio zadovoljstvo na održanom hodočašću u susjednu ogulinsku župu bl. Alojzija Stepinca i postignutom zajedništvu i druženju. Po tradiciji u nekoliko zadnjih godina skulpturama Isusova lika iz maslinovog drveta nagrađena su tri zaslužna člana župne zajednice: umirovljeni profesor latinskog jezika i umjetnosti Slavko Barčić za 15 godina kontinuiranog sviranja na orguljama u velikom župnom zboru, ravnateljica osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić Marija Lovrić za 10 godina nazočnosti i rada u Upravnom vijeću Doma za stare i nemoćne Biskup Srećko Badurina, te odvjetnica Gordana Peraković Turković za 10 godina držanja župne kateheze nakon nedjeljnih misa za vjeroučenike 4. razreda.