Prezbitersko vijeće 3. saziv 1. sjednica

Srijeda, 28. 9. 2011.

Potom je mons. Tomislav Šporčić iznio plan za iduću pastoralnu godinu koja je počela negdje početkom rujna a završava na Veliku Gospu 2012. Kalendar događanja vrlo je bogat i raznolik, a sve je u znaku župske kateheze, prenošenja vjere. Promišljen je program za svećeničku skupštinu, a onda su slijedila izvješća biskupijskih ureda (kancelarija, Katehetski ured, Crkva hrvatskih mučenika) i povjerenstava kojih je deset: Povjerenstvo za pastoral mladeži, za duhovna zvanja, za ministrante, pjevačke zborove, župska pastoralna vijeća, obiteljski pastoral, za misije, za medije, za prognanike i za pastoral Roma. Za vrijeme ručaka mons. Rogić u ime vijećnika i klera čestitao je biskupu imendan i dvojici vijećnika mons. Mili Čančaru i Mili Pecić.