Holywin u Gospiću

Objavljeno: 29. 10. 2019

Molitveno bdjenje uoči svetkovine Svih svetih pod nazivom „Holywin – svetost pobjeđuje“ održat će se u četvrtak 31. listopada u katedralnoj župi Navještenja BDM u Gospiću. Program će započeti euharistijskim slavljem u 18 sati. U 20 sati vjernici, a posebno mladi i ovogodišnji krizmanici, okupit će se u dvorani Biskupijskog Caritasa gdje će pogledati dokumentarni film o životu bl. Ivana Merza. Nakon filma, duhovni program nastavit će se u Katedrali euharistijskim klanjanjem koje će predvoditi kancelar i biskupov tajnik vlč. Mišel Grgurić, a pjesmom i molitvama animirati će mladi župe Gospić. Za vrijeme euharistijskog klanjanja svećenici će biti na raspolaganju vjernicima da se pomire s Bogom u sakramentu svete ispovijedi.

Najave - Sve