Četvrtak, 9. 3. 2023.

U Gospiću održan četvrti susret Odbora za SHKM

U prostorijama Biskupskog ordinarijata u Gospiću u četvrtak 9. ožujka pod predsjedanjem gospićko-senjskog biskupa mons. Zdenka Križića održan je četvrti sastanak Odbora za organizaciju Susreta hrvatske katoličke mladeži u Gospićko-senjskoj biskupiji.

Na susretu Odbora predstavljene su radne verzije loga i himne SHKM u Gospiću koji će se pod geslom “Raduj se za svoje mladosti!” (usp. Prop 11, 9) održati u Gospiću u subotu 4. svibnja 2024. godine. Razgovaralo se o tehničkim pitanjima prihvata mladih i organizaciji programa u župama i središnjem mjestu susreta u Gospiću.

Na susretu su uz biskupa Križića sudjelovali generalni vikar Marinko Miličević, kancelar Mišel Grgurić, ekonom Nikola Turkalj, biskupijski povjerenik za mlade Josip Tomljanović, župnik u Senju Richard Pavlić, župnik u Ogulinu I. Nikola Prša, župnik na Udbini Josip Šimatović, župnik u Brinju Goran Antunović i gospićki župni vikar Marko Maglić.

Odbor za organizaciju SHKM