Srebrna misa popa Ante Luketića

Objavljeno: 20. 07. 2019

U nedjelju 4. kolovoza u župnoj crkvi sv. Jurja u Zagorju Ogulinskom srebrnu misu slavi pop Ante Luketić. Misu kojom želi Bogu zahvaliti na 25 godina svećeništva slavi u 10.30 sati. Pripovijedati će župnik Kostrene vlč. Ivan Stošić, koji je propovijedao i na mladoj misi pred 25 godina.

Pošto osjeća veliku zahvalnost Gospi od Čudesa iz Oštarija gdje je slavljenik župnik i čuvar svetišta, svima koji žele svojim darom uzveličati srebrnomisničko slavlje zamoljava da svoj prilog namijene za obnovu oštarskog svetišta Gospe od Čudesa. Za dvije godine, dakle 2021., obilježit će se 500. obljetnica tragičnog stradavanja ovog svetog Doma. U tijeku je obnova sakristije te čitavog Svetišta. Svoj dar može se uplatiti na račun:

Župa Oštarije: IBAN HR30 2340 0091 1101 7283 7.

Zvonko Ranogajec

Najave - Sve