Korenica: mladomisničko slavlje vlč. Mišela Grgurića

Nedelja, 17. 7. 2016.

A danas je u župi svoga djetinjstva, u Korenici, slavio prvu misu. U pripremi ovog slavlja sudjelovali su mnogi. Danas u 11 sati u lijepoj koreničkoj crkvi, okružen roditeljima, braćom i sestrama, subraćom svećenicima, bogoslovima i Božjim narodom, prikazao je žrtvu svete Mise. Svećenik se uzima iz naroda i daje se narodu. Smisao svećeničkog poziva je život za druge, on je poslužitelj Božje Riječi i svetih otajstva. Radost se je mogla čitati na licu svakog vjernika, mladih i starijih...Nakon misnog slavlja nastavljeno je mladomisničko slavlje u prostranoj župskoj dvorani. Zapazili smo mnogo mladosti. Uz glazbu mnogi su zaigrali i zaplesali. Ovo se veselje osjetilo u čitavoj Korenici. Neka Bog blagoslovi našeg mladomisnika!

misel2misel3

misel4misel5misel6